План на първи етаж

Проект на къща в с. Бошуля
| Етажи | Нето | Бруто |
|---|---|---|
| Първи етаж | 92.54 кв.м. | 107.06 кв.м. |
| Втори етаж | 79.87 кв.м. | 91.78 кв.м. |
| Общо: | 172.41 кв.м. | 198.84 кв.м. |








Този проект представлява двуетажна еднофамилна къща с ясно разделение между дневните и нощните функции, проектирана за комфортен семеен живот. На първия етаж се развива просторна дневна зона, в която дневна, трапезария и кухня са обединени в светло и отворено пространство с директна връзка към двора. Кухнята е допълнена от килер. Входното антре води към коридор със стълбище, склад и техническо помещение, като на това ниво е разположен и самостоятелен кабинет – подходящ за работа от дома или тиха зона за концентрация. Първият етаж разполага и с WC, удобно позиционирано спрямо дневните функции.
Вторият етаж е изцяло посветен на уединението и почивката, като включва три спални, разпределени около централен коридор. Родителската спалня е ясно обособена, със собствен дрешник и самостоятелна баня, което създава усещане за лична зона и комфорт. Останалите две спални са с удобни размери и споделят допълнителна баня, разположена на същото ниво. Етажът е организиран така, че всяко помещение да има спокойствие, светлина и логична връзка с останалите пространства.
Къщата е с компактни габарити и добре балансирана площ, което я прави подходяща както за постоянно обитаване, така и за спокоен живот извън града. Това е дом, в който функционалността и уюта работят заедно, за да създадат хармонична среда за ежедневие, почивка и споделени моменти със семейството.
Подробен 3D модел на сградата, който изяснява формата и функцията в пълнота още в етапа на проектиране
Бързина на проектирането без компромис с качеството
Анализ на различни варианти и опции и визуализирането им още в начален етап
Функционални планове
Модерен архитектурен софтуер, който минимизира възможните грешки

Визуализациите са илюстративни
Представените изображения са компютърно генерирани фотореалистични образи на сградата, които показват идеята на архитекта. Те визуализират една от многото възможности за завършване на фасадата на сградата. Тяхната основна цел е да изобразят къщата в околната среда по възможно най-реалистичния начин, за да може обитателите да възприемат сградата още преди тя да бъде построена. Цветовете и текстурите на реално изпълнената сграда може да се различават от компютърните изображения.
Фасадните материали могат да бъдат променяни
Визуализациите изобразяват идеята на архитекта и неговото желание да постигане завършен и естетичен образ използвайки конкретни материали по фасадата. Въпреки това, красотата на сградата е строго субективна и затова външната визия може да бъде редактирана според желанията и предпочитанията на възложителите. Всички цветове и материали могат да бъдат променяни, заменяни или премахнати според конкретните нужди.
Всички планове и изображения са предмет на авторско право
Представените визуализации и планове са авторски продукт и плод на архитектурния труд на екипа проектанти на “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД. Те са изключителна интелектуална собственост на фирмата. На основание член 35 от Закона за авторското право и сродните му права използването на което и да е изображение за търговски, маркетингови и други цели, без изричното писмено съгласие на фирма “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД е строго забранено.
Коментари и Въпроси