План на първи етаж

Проект на къща в гр. Сливо поле
| Етажи | Нето | Бруто |
|---|---|---|
| Първи етаж | 86.13 кв.м. | 109.98 кв.м. |
| Покрит вход/веранда | 34.77 кв.м. | |
| Втори етаж | 105.54 кв.м. | 133.06 кв.м. |
| Общо: | 191.67 кв.м. | 277.81 кв.м. |








Този проект в град Сливо поле представлява модерна и просторна двуетажна къща, проектирана да осигури максимален комфорт за едно голямо семейство. Основният фокус на първия етаж е мащабната дневна зона, която обединява кухнята, трапезарията и хола в едно светло, отворено пространство. Големите витрини осигуряват директен излаз към уютна покрита веранда, превръщайки я в идеално място за сутрешно кафе или вечери на открито в двора. На първото ниво е разположена и една самостоятелна спалня, която предлага удобство за гости или за членове на семейството, които избягват стълбите. Етажът е функционално допълнен от антре, баня и техническо помещение, което поема обслужващите нужди на дома.
Вторият етаж е изцяло посветен на уединението, като там се намират още две големи спални. Родителската спалня е проектирана като лична зона за релакс, разполагаща със собствен дрешник и самостоятелна баня. Специално внимание е отделено на работната среда чрез светъл кабинет на горното ниво, който е отлично място за работа от дома или тихо кътче за хоби занимания. Практичността се допълва от отделно мокро помещение и допълнителна баня, обслужваща етажа. Широкият балкон на второ ниво предоставя допълнително външно пространство с гледка към околността.
С обща площ от 243 кв.м., къщата предлага перфектен баланс между споделени моменти и лично спокойствие. Това е дом, създаден за организиран и хармоничен живот, където всяко пространство има своята ясна роля.
Подробен 3D модел на сградата, който изяснява формата и функцията в пълнота още в етапа на проектиране
Бързина на проектирането без компромис с качеството
Анализ на различни варианти и опции и визуализирането им още в начален етап
Функционални планове
Модерен архитектурен софтуер, който минимизира възможните грешки

Визуализациите са илюстративни
Представените изображения са компютърно генерирани фотореалистични образи на сградата, които показват идеята на архитекта. Те визуализират една от многото възможности за завършване на фасадата на сградата. Тяхната основна цел е да изобразят къщата в околната среда по възможно най-реалистичния начин, за да може обитателите да възприемат сградата още преди тя да бъде построена. Цветовете и текстурите на реално изпълнената сграда може да се различават от компютърните изображения.
Фасадните материали могат да бъдат променяни
Визуализациите изобразяват идеята на архитекта и неговото желание да постигане завършен и естетичен образ използвайки конкретни материали по фасадата. Въпреки това, красотата на сградата е строго субективна и затова външната визия може да бъде редактирана според желанията и предпочитанията на възложителите. Всички цветове и материали могат да бъдат променяни, заменяни или премахнати според конкретните нужди.
Всички планове и изображения са предмет на авторско право
Представените визуализации и планове са авторски продукт и плод на архитектурния труд на екипа проектанти на “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД. Те са изключителна интелектуална собственост на фирмата. На основание член 35 от Закона за авторското право и сродните му права използването на което и да е изображение за търговски, маркетингови и други цели, без изричното писмено съгласие на фирма “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД е строго забранено.
Коментари и Въпроси