План на първи етаж

Проект на къща в гр. Костинброд
| Етажи | Нето | Бруто |
|---|---|---|
| Първи етаж | 148.22 кв.м. | 175.29 кв.м. |
| Втори етаж | 144.17 кв.м. | 171.07 кв.м. |
| Общо: | 292.39 кв.м. | 346.36 кв.м. |










Този проект в град Костинброд предлага класическа елегантност и впечатляващ простор, разгърнати на два етажа за максимален семеен комфорт. Сърцето на дома е огромната дневна зона на първия етаж, която обединява хол и трапезария в светло пространство, изпълнено с уют. Кухнята е функционално обособена и осигурява удобство при готвене, като същевременно поддържа постоянна връзка с общата зона. Голямата веранда се превръща в любимо място за сутрешно кафе или летни вечери на открито, свързвайки интериора директно с градината. На първия етаж е проектирана самостоятелна библиотека – перфектното уединено място за четене, хоби или тихи занимания в края на деня. Практичността на нивото се допълва от удобно входно антре, мокро помещение, склад и самостоятелен санитарен възел. За пълно удобство на собствениците е предвиден просторен двоен гараж, който има топла връзка с жилищната част на къщата.
Вторият етаж е изцяло посветен на почивката и разполага с три големи спални, всяка от които предлага изобилие от светлина и достъп до балкони. За максималния комфорт на семейството на това ниво са разположени три отделни бани, осигуряващи пълна независимост за всяко помещение. Тук е позициониран и втори кабинет, който създава професионална и тиха среда за работа от дома.
Архитектурата впечатлява с класически детайли, масивни колони при входа и елегантна фасада в светли тонове. Този дом е създаден за семейства, които търсят перфектния баланс между представителност, лично пространство и модерна функционалност.
Подробен 3D модел на сградата, който изяснява формата и функцията в пълнота още в етапа на проектиране
Бързина на проектирането без компромис с качеството
Анализ на различни варианти и опции и визуализирането им още в начален етап
Функционални планове
Модерен архитектурен софтуер, който минимизира възможните грешки

Визуализациите са илюстративни
Представените изображения са компютърно генерирани фотореалистични образи на сградата, които показват идеята на архитекта. Те визуализират една от многото възможности за завършване на фасадата на сградата. Тяхната основна цел е да изобразят къщата в околната среда по възможно най-реалистичния начин, за да може обитателите да възприемат сградата още преди тя да бъде построена. Цветовете и текстурите на реално изпълнената сграда може да се различават от компютърните изображения.
Фасадните материали могат да бъдат променяни
Визуализациите изобразяват идеята на архитекта и неговото желание да постигане завършен и естетичен образ използвайки конкретни материали по фасадата. Въпреки това, красотата на сградата е строго субективна и затова външната визия може да бъде редактирана според желанията и предпочитанията на възложителите. Всички цветове и материали могат да бъдат променяни, заменяни или премахнати според конкретните нужди.
Всички планове и изображения са предмет на авторско право
Представените визуализации и планове са авторски продукт и плод на архитектурния труд на екипа проектанти на “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД. Те са изключителна интелектуална собственост на фирмата. На основание член 35 от Закона за авторското право и сродните му права използването на което и да е изображение за търговски, маркетингови и други цели, без изричното писмено съгласие на фирма “Ай ЕС Пи Дигитален Дизайн” ООД е строго забранено.
Коментари и Въпроси